داستان های ترسناک جدید

10 ساعت قبل


15 ساعت قبل


نام کاربری و یا ایمیل:


رمز عبور:


من را به خاطر بسپارکاربر جدید هستم!


2


موضوعات داغ


اگر به دنبال لذت بردن از یک ترس واقعی هستید. این پنج داستان ترسناک و واقعی، فرصتی برای نزدیک شدن به بعضی از داستانهایی در مورد اشباح ترسناک است.

این روستای دورافتاده که کمتر از ۸۰۰ نفر در آن ساکن هستند، یک داستان ترسناک در مورد شبحی خون آشام وار دارد. بله. برخی از افسانه‌های خون آشام‌ها واقعا درست هستند. در سال ۱۷۲۵، یکی از ساکنان آن به نام پتار پلوگوویتس، فوت کرد و هشت روز بعد، نه مرگ رخ داد. در مورد این نه نفر که مردند، گفته شده که آنها در رختخوابشان توسط پلوگوویتس کشته شده اند. کشیش و مقامات برای تحقیق در مورد روستای کیشیلیوو عازم آن منطقه شدند و تقریبا ۴۰ روز پس از مرگ پلوگوویتس، قبر او را نبش قبر کردند و با موضوع بسیار عجیبی مواجه شدند که تا آن زمان کسی به چشم ندیده بود. ریش و ناخن او هنوز در حال رشد بود و نشانه‌هایی از پوست جدید وجود داشت. هنگامی که یک میخ را در بدن او فرو کردند، گزارش شد که خون تازه‌ای از دهان و گوش‌هایش به بیرون فوران می‌کرد، فریاد وحشتناکی بوجود آمد و پوست او سیاه شد. در آن لحظه قتل‌ها متوقف شد.

شما ممکن است با بعضی از شهرهای ارواح در جهان آشنا باشید، اما این شهر زیبا و گسترده در پکن با نام شهر ممنوعه، که از ۹۸۰ ساختمان در فضایی ۱۸۰ هکتاری تشکیل شده است، یکی از نمادهای شناخته شده کشور چین است. از قرن ۱۵ تا اوایل قرن بیستم، امپراطوران چین در آنجا زندگی می‌کردند، اما اکنون شایعه شده است که توسط ارواح پادشاهان خالی از سکنه شده است. در زمان امپراطوری یونگ، در سال ۱۴۲۱ وی دستور داد که نزدیک به ۳۰۰۰ نفر از خانمهایی که در حرمسرای پادشاه در شهر ممنوعه زندگی می‌کردند را به قتل برسانند زیرا او فکر می‌کرد که با یک زن مسموم در ارتباط است. او بعضی از معشوقه‌های مورد علاقه خود را نگه داشت، اما در روز مراسم تشییع جنازه، ۱۶ زن فاحشه با بندهای سفید ابریشمی به دار آویخته شده بودند. در سالهای اخیر در شهر ممنوعه، یک خانم با موهای سیاه که در حال فرار از روح یک سرباز است، دیده شده است. صدای جیغ، گریه و مبارزه با شمشیر بارها شنیده شده ؛ و ارواح مردگان، حوضی از خون و قطعه‌ای از ابریشم سفید نیز رویت شده است. شهر ممنوعه میراث جهانی یونسکو است و برای عموم مردم باز است اگر چه به هنگام شب، همیشه بسته است.

این قلعه برای اولین بار در قرن چهاردهم ساخته شده است و در آنجا ملکه مادر، مادر ملکه الیزابت دوم در آن رشد کرد. همچنین گفته می‌شود که توسط یک دسته از ارواح از جمله بانوی خاکستری یا گلمیس که به عنوان بانو جانت داگلاس شناخته می‌شود، احاطه شده است. بانوی خاکستری به دلیل اتهام به قتل شوهرش به وسیله مسموم کردن وی و استفاده از جادو برای کشتن پادشاه جیمز پنجم، پادشاه اسکاتلند شد، در ۱۵۳۷در ادینبورگ سوزانده شد. گفته شده که بسیاری از اوقات روحش در راه پله‌های برج ساعت به راه می‌افتد در حالی که دودی در مسیر راه رفتن او دیده می‌شود. یک زن بدون زبان، در حال پرسه زدن در پارک اطراف قلعه دیده شده و روح یک خدمتکار قرن ۱۸ که به شدت با آن بدرفتاری شده در اطراف اتاق خواب ملکه، سرگردان است. معروف‌ترین ارواح، ارل باردی یا ارل کرافورد است. این نجیب زاده در قرن پانزدهم از قلعه بازدید کرد، و یک شب او مست شد و تقاضا کرد که یک نفر با او بازی کارتها را انجام دهد. ارل اعلام کرد، اگر هیچ کس نخواهد بازی کند، او خودش نقش شیطان را بازی خواهد کرد، یک مرد که با پوشیدن لباس سیاه و با اسلحه از گلامیس خواست تا با او بازی کند. صبح روز بعد، ارل از بین رفته بود و افراد حاضر در قلعه، ادعای شنیدن صدای بلند، صدای برهم خوردن پنجره‌های خانه و صدای تاس (مربوط به بازی کارتها) را گزارش کردند.

اگر مکانهای متروک و دورافتاده شما را نمی‌ترساند، این شهر باستانی مناسب شما خواهد بود. جزیره کومای که در سواحل جنوب غربی ایتالیا قرار داشت و در قرن هشتم میلادی مستقر شد، نخستین کلونی یونان در سرزمین اصلی ایتالیا بود. این جزیره بیشتر به عنوان سکونتگاه زنی جادوگر با ادعای پیامبری شناخته شده است. در حماسه منظوم انه‌اید آمده که اینیاس پیش از ورود به دنیای مردگان، به دیدن این جادوگر رفت؛ یک گذرگاه برای جهنم در آن حوالی وجود دارد. کومای محل خونریزی‌های زیادی بوده است: در قرن ۱ میلادی، چندین جنگ وحشیانه در طول جنگهای گوتیک رخ داد و در طی جنگ جهانی دوم، سربازان آلمانی از بخشی از آن به عنوان یک پناهگاه و محل انبار اسلحه استفاده می‌کردند. مردم امروزی که به دیدن این مکان می‌روند می‌توانند از تونلهای تاریک و ترسناک بگذرند و شانس خود را برای مشاوره با آن زن جادوگر برای هدایت شدن به دنیای مردگان امتحان کنند.

گفته می‌شود که متروکه‌ترین خانه، این خانه دور افتاده ساخته شده بر روی تپه‌ای در نیوسات ویلز است که در سال ۱۸۸۴ توسط کشاورزی به نام کریستوفر کراولی ساخته شده است. پس از مرگ او در سال ۱۹۲۰، همسرش الیزابت، یک فرد منزوی و گوشه گیر شد که فقط کتاب مقدس می‌خواند و تنها دو بار قبل از مرگش از خانه بیرون رفت. تصور می‌شود که شبح او در اتاق به راه می‌افتد و افراد بازدید کننده از خانه به هنگام مشاهده وی در حالی که صلیب نقره‌ای را در دست گرفته است، احساس سرما و یخ زدگی می کنند . او تنها یکی از گروه ارواح مردگان در آن خانه است، از جمله این ارواح : خدمتکاری زن که روزی از بالکن افتاد و مرد، یک خدمه اصطبل که توسط استاد خود سوزانده شد، یک مرد عقب مانده ذهنی که توسط سرایدار این خانه به مدت ۴۰ سال زندانی شده بود. آیا هنوز هم باور می‌کنید که داستانهای ترسناک تخیلی هستند و واقعیت ندارند.

این ۵ داستان ترسناک برگرفته شده از کتاب مکانهای فراطبیعی اثر سازمان نشنال جغرافی است که به بیش از ۲۴۰ مکان ترسناک و فراطبیعی در سراسر جهان اشاره می‌کند. بخشهایی از کتاب به داستانهایی ترسناک در مورد خون آشام‌ها و جادوگری و جادوی سیاه اختصاص داده شده است.

ترجمه و تالیف اختصاصی توسط مجله قرمز


منبع : ریدرز دایجست


کپی شد


تازه‌های دنیای مد


داغ ترین بحث ها


تازه‌های سلامت


مقالات زیبایی


مقالات سلامت


مقالات آشپزی


مقالات تغذیه


سلامت


۱۵ آبان ۱۳۹۷


۱۳ آبان ۱۳۹۷


۱۲ آبان ۱۳۹۷


دنیای مد


۱۷ آبان ۱۳۹۷


۱۵ آبان ۱۳۹۷


۱۵ آبان ۱۳۹۷


داغ ترین بحث ها


بیشتر دیده شده


207,621160,839150,182کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت مجله قرمز می‌باشد. بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است.


در تمام کشورهای دنیا، مناطق عجیب و اسرار آمیزی وجود دارند. حتما شما نیز برخی فیلم های ترسناک هالیوودی که بر اساس داستان های واقعی ساخته شده اند را دیده اید. شاید به عنوان بهترین نمونه، بتوانیم به فیلم «احضار» اشاره کنیم. این گونه اتفاقات و اماکن تنها در دنیای خیالی دیده نمی شوند و در زندگی واقعی نیز می توان نمونه های این چنینی را مشاهده کرد. اغلب نیز هیچ گونه توضیح علمی و دقیقی برای آن ها وجود ندارد.

ما در این مقاله قصد داریم ۱۶ مکان و اتفاق عجیب و ترسناک را به شما نشان دهیم. آن ها کاملا واقعی هستند و دیدنشان به طور حتم شما را شگفت زده خواهد کرد. پیشنهاد می دهیم مطلب را تا پایان دنبال کنید.

فریم عجیبی از یک ویدیو که در هواپیما گرفته شده. هیچ توضیحی برای آن وجود ندارد.

قلعه لیپ در کشور ایرلند؛ جایی که گفته می شود یک روح اسرار آمیز به نام «The Elemental» در آن زندگی می کند. ظاهرا این شبح از قلعه که زمانی محل جادوگری قوم سلت بوده، محافظت می کند.

دریاچه جابلانیکا در کشور بوسنی. هنگامی که دریاچه خشک شد، منظره ای همانند یک قبرستان پدیدار گشت.

در جزیره هاوایی، گدازه هایی شبه انسان وجود دارند که به نظر می رسد مستقیما از دنیای مرده ها آمده اند.

در کشور لهستان، جنگلی نامیزان و کج وجود دارد که درختانش بسیار عجیب به نظر می رسند.

گل هایی (قارچ) به شکل انگشتان یک مرده که ظاهری بسیار ترسناک دارند.

موجودی بسیار عجیب در جنگل که به نظر می رسد یک شبه باشد.

یک کوهنورد هنگامی که در جنگل راه می رفته، با ده ها اعلامیه افراد گمشده مواجه شده است. این ماجرا در یکی از جزایر نیویورک رخ داده و هیچ توضیحی برای آن وجود ندارد. نزدیک به محل اعلامیه ها، یک پتو همراه با قوطی غذا به چشم می خورد. یک سازه چوبی ساخته شده به دست انسان نیز مشاهده می گردد.

تصور کنید که در حال رانندگی هستید و با این صحنه مواجه می شوید.

تجمع هزاران کلاغ که ما را به یاد فیلم های ترسناک آلفرد هیچکاک می اندازد.

هزاران سوسک در کشور آرژانتین که مشخص نیست به چه علت دور هم جمع شده اند.

یک کرم (خون آشام) عجیب که روی بدنش تصویری از ادگار آلن پو دیده می شود.

حفره ای عجیب که کنارش علامت صلیب دیده می شود و بالای آن نوشته شده: “اگر جرات داری بیا» (شما را به مبارزه و چالش دعوت می کند.)

روی دیوار یک خانه متروکه در ماساچوست نوشته شده: “من تو را بیشتر از چیزی که فکر می کنی دوست دارم. به خاطر مردنت تو را از دست دادم. لطفا ملاقات را متوقف کن.”

نمایی از شاخ های شیطان بالای سر یک کلیسای کوچک.


نقشه های هواشناسی که شبیه به موجودات شیطانی هستند.
من اونقدر ترسیدم که فقط دو سه تا مورد اولو دیدم…بقیشو چشمام بستمو رد کردم

من اصلا نترسیدم بنظرم همش دروغه باور نکنید همچین چیزایی اصلا وجود نداره…

اره منم نترسیدم☝👍


واقعیت داره یعنی؟؟ از سایت ما دیدن کنیدhttp://www.kianled.ir/

قضیه اون رانندگی چی بود؟؟؟من متوجهش نشدم،ترسناکم نبودن

ترسناک نبود که😕


فقط چند تا عکس بود به عکس شاخ شیطان روی کلیسا و عکس شیطانی رو یه نقشه ای هواشناسی تاکید میکنم و خودمم کسیم ک به این حقیقت یک جن یا شبح یا روح رو دیده ولی نمیدونم کدوم یک از اینان در واقعیت

باو اون شاخ نیست مهتابه پیش روش رو ابر گرفته خب اتفاقا. میفته یا فوتوشاپ

شاخ شیطان کجا بود ماه رفته زیر ابر


شاخ شیطان بالای کلیسا یه نما از خورشید گرفتگیه که

جالب بود ولی دوروغ


خیلی جالب


چقدر مسخره اون حیوونه که میپره رو درخت،بعد میگه معلوم نیست چیه؟؟

تو اونو حیوون میبینی


واقعا مسخره بود و اصلا ترسناک نبود ولی خیلی جالب بود و در ضمن اون رانندگی اصلا نفهمیدم میشه توضیح بدید …..ولی بازم ممنون من ک اصلا نترسیدم .

منم نفهمیدم


وایییی جیییییییغ شلوارم از ترس خیسه ک


بااینکه حقیقت ندارند ولی مث فیلمترسناکن بااینکه میدونی واقعی نیست ولی هیجانی که بهت میده با ترس شدید همراهه

چه مسخره أصلا ترسناك نبود اون رانندگي هم يكم دود بود همين😒😒😒😒

أصلا ترسناك نبود اون رانندگي أم فقط يكم دود بود ولي مورد ١٣و١٤جالب بود اما ترسناك نبود 😒😒😒😒

دوستان در دنيا فقط يك جن وجود داره كه نميدونم در اسمان هفتم فك ميكنم وجود داره زياد نميدونم فقط ميدونم كه يك جن هست در دنيا كه اصلا با ادما كاري نداره روحم كه همه ما داريم اونم بعد مر فقط ٨روز روي زمينه و اصلا ديده نميشه و نميتونه هتا چيزيا لمس كنه پس همه اينا دروغه

عزیرم‌بار ها تو قران اومده جن ها بعدم شیطان و تمام فرزندانش جنین جن ها هم خوب دارن هم بد هم مسلمان دارن هم کافر فقطم در صورتی ک ما مزاحمشون بشیم ب ازار و اذیت دست میزنند

://// baw ina k kheili khande daro maskhare bood ..vaa


این اخریه به نظر سینا ولی الله میاد!!!


از همه جالب تَر اونيه كه روش نوشته شده اگر جرات داري بيا خيلي خنده داره

واقعا خنديدم دستت درد نكنه


آره والا خیلی باحال بود من اگه اونجا بودم احتمالا میرفتم خخ

واااااااى چقدر ترسناك


سلام ببینن من یه گوشی هوایی خریدم چند سال پیش این توی ویژگی های دوربینش نوشته بود توی تاریکی خوب عکس میندازه.من شب دوم همچنان ک ذوق گوشی نو داشتم صبح تا شب با این ور میرفتم ساعت یک و یک نیم بود ک اتاقم تاریک تاریک بود گفتم بزار امتحانش کنم.یه عکس از گوشه اتاقم گرفتم با روشن بودن حالت HDR ک یهویی دوتا نقطه قرمز تو عکسم خودنمایی کرد زوم کردم دیدم دوتا چشم قرمز قشنگ معلومه گردی صورت تقریبا بینی . شاید بخندین ولی ترسیدم از اتاقم رفتم بیرون . باورتون نمیشه ک من حتی می ترسیدم ک به گوشیم دست بزنم گذاشتم بودمش رو میز نهارخوری . عکس و ک نشون بقیه دادم (به غیر از مادر وپرسیدم خواهرم ) همه بهم خندیدن و گفتن برو بابایا. شاید اگه من اون عکس ک حتی جرات نکردم گالری رو باز کنم ک پاکش کنم گوشی رو من فرمت کردم ،اینجا می گذاشتم همه میگفتین ک ترسناک نبود و… . پس تا موضوعی براتون اتفاق نیافته اون ترس واقعیش رو شماها احساس نمیکنین. حتی اگر سند اون چیزی ک دیدن یا حس کردین رو به کسی نشون بدین اون متوجه جدیت موضوع نمیشه و تمامیت ترس اون رو حس نمی کنه تازه شایدم مسخره کنه.

پس منتظر یه چیز خیلی ترسناک نباشید شاید همانا همین این هایی ک اینجا دیدن و ترسناک نبودن برای شما پیش بیاد اوضاع کاملن فرق بکنه.

یا حق


منم باهات موافقم


دستت درد نکنه گوشیتو ریکاوری کن منم ببینمش


حتما بخونید👇👇👇👇


درست میگی منم یک بار بختک افتاد روم به هرکی گفتم باور نکرد ، خوابیدم و خواب ریرم که توی یک اتاق کوچک که از شیشه هست گیر افتادم یه صدا از عقبم اوند رومو بر گردوندم چیزی ندیدم بعد صورتمو به طرف اول برگردوندم و دیدیم یه عجوزه صورتشو چسبونده تو شیشه منم از خواب پریدم نتونستم تکون بخورم بعد روز دادم و نشستم همون عجوره جلوی من نشسته بود با لباس کثیف و تیکه پاره و موهای بلند

به یکی از دوستام گفتم باور نکرد بعد چند وقت اون تو خواب خودشم رفت اما با ختابی متفاوت

کاملامنطقیه.احساس واقعی نوشتنت روجمله هات هست..موافقم

اصلا ترسناک نبود


خوب بود 😐


چرته باووو ،


😂😂😂😂😂😂😂😂😂تا حالا این همه چرت و پرت یه جا ندیده بودم😂😂😂اون شاخ های شیطانم که دنیاییه واسه خودش😂😂😂

بابا اون که ماه هست مشخصه،خدایی شاخ شیطان چیه دیگه؟؟!!!!،راستی اون حفره که بالاش نوشته اگه جرات داری بیا کسی میدونه کجاست من دوست دارم ببینمشツ

نمیدونم. یا من نمی ترسم..ا واقعا مطالب احمقانه ایه که به اسم ترسناک گذاشتین… لطفا ترسناک بزارین…اینا بیشتر خنده دداره تا ترسناک

وااای زهره ترک شدم خداوکیلی تصاویر ترسناک بذارید ولی نه دیگه تا این حد

۱۳۹۵. تمامی حقوق برای وبسایت Rooziato (روزیاتو) محفوظ است.

 


 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *